Wojciech Bąk - prezes

przeszkolenie - I , II stopień

oraz z zakresu:dowodzenia działaniami ratowniczo-gaśniczymi, ratownictwa technicznego, ratownictwa medycznego współdziałania z LPR

 

ratownik

 

kierowca - B,C

(uprawnienie do kierowania pojazdami uprzywilejowanymi)

 

członek ZARZĄDU GMINNEGO ZOSP RP

 

 

Krzysztof Bąk - naczelnik, v-c prezes

przeszkolenie- strażak PSP

 

ratownik

 

kierowca - B,C

(uprawnienie do kierowania pojazdami uprzywilejowanymi)

 

członek ZARZĄDU GMINNEGO ZOSP RP oraz ZARZĄDU POWIATOWEGO ZOSP RP

 

 

 

Łukasz Studziński - z-c naczelnika, opiekun MDP

przeszkolenie - I , II stopień

oraz z zakresu: kierowanie ruchem, ratownictwa technicznego,

ratownictwa medycznego, dowodzenia działaniami ratowniczo-gaśniczymi, naczelników, komendantów gminnych ZOSP RP

 

ratownik

 

kierowca - B,C,

(uprawnienie do kierowania pojazdami uprzywilejowanymi)

 

członek KOMISJI REWIZYJNEJ ZARZĄDU GMINNEGO ZOSP RP

 

 

Mateusz Reczek - skarbnik

przeszkolenie - I , II stopień

oraz z zakresu: ratownictwa medycznego, ratownictwa technicznego

 

ratownik

 

 

Tomasz Poręba - sekretarz

przeszkolenie - I , II stopień

 

ratownik

 

 

Łukasz Jarek - gospodarz

przeszkolenie - I , II stopień

oraz z zakresu: dowodzenia działaniami ratowniczo-gaśniczymi, ratownictwa technicznego, ratownictwa medycznego współdziałania z LPR

 

ratownik

 

 

Mirosław Szwandrok - członek zarządu

przeszkolenie - I , II stopień

oraz z zakresu: ratownictwa technicznego

 

ratownik

 

 

Wacław Sroka - członek zarządu

przeszkolenie - I , II stopień

 

ratownik

 

 

Dawid Jarek - członek zarządu

przeszkolenie - I , II stopień

oraz z zakresu: dowodzenia działaniami ratowniczo-gaśniczymi, ratownictwa technicznego

 

 ratownik

 

 

Leszek Wójtowicz - przewodniczący komisji rewizyjnej

przeszkolenie- emeryt PSP

 

ratownik

 

kierowca - B,C,CE

(uprawnienie do kierowania pojazdami uprzywilejowanymi)

 

 

 

 

 

Andrzej Duda s. Emila - członek komisji rewizyjnej

przeszkolenie - emeryt PSP

 

 

Janusz Mikrut - członek komisji rewizyjnej

przeszkolenie - I , II stopień

 

ratownik

 

 

Marcin Mikrut 

przeszkolenie - strażak PSP

 

ratownik

 

kierowca - B,C,CE

(uprawnienie do kierowania pojazdami uprzywilejowanymi)

 

 

Andrzej Duda s. Aleksandra

przeszkolenie - I , II stopień

 

ratownik

 

 

Paweł Mikrut

przeszkolenie - I , II stopień

oraz z zakresu: ratownictwa technicznego

 

ratownik

 

 

 

Grzegorz Czeluśniak

przeszkolenie - I , II stopień

oraz z zakresu: ratownictwa technicznego

 

 

kierowca - B, C

(uprawnienie do kierowania pojazdami uprzywilejowanymi)

 

ratownik

 

 

Jakub Jamro

przeszkolenie - I stopień

 

ratownik

 

 

Tomasz Jarek

przeszkolenie - I stopień

 

ratownik

 

 

Mateusz Gruszkowski

przeszkolenie - I , II stopień

 

ratownik

 

 

Mariusz Wójtowicz

przeszkolenie - I , II stopień

 

ratownik

 

 

Krzysztof Reczek

przeszkolenie - I , II stopień

oraz z zakresu : ratownictwa technicznego,

ratownictwa medycznego

 

ratownik

 

 

 

Wojciech Mikrut

przeszkolenie - I , II stopień,

oraz z zakresu: współdziałania z LPR, ratownictwa medycznego

 

ratownik

 

 

Sławomir Mikrut

przeszkolenie - I , II stopień

oraz z zakresu : współdziałania z LPR, ratownictwa medycznego

 

kierowca - B,C,

(uprawnienie do kierowania pojazdami uprzywilejowanymi)

 

 

ratownik

 

 

Karol Mikrut

przeszkolenie - I , II stopień

 

ratownik

 

 

Kamil Drożdż

przeszkolenie - I , II stopień

 

ratownik

 

 

Przemysław Muszyński

przeszkolenie - I , II stopień

oraz z zakresu: ratownictwa powodziowego,

ratownictwa technicznego,

kierowania ruchem

 

ratownik

 

 

Robert Wszołek

przeszkolenie - I , II stopień

oraz z zakresu: ratownictwa powodziowego,

ratownictwa technicznego,

 kierowania ruchem

 

 

ratownik