Ślub, chrzciny, komunia czy inna rodzinna uroczystość to najważniejsze dni w życiu każdego z nas, które długo zapisują się w pamięci rodziny jak i przybyłych gości.

Z myślą o tych szczególnych dniach, przygotowaliśmy dla Państwa prezentację naszej sali, która idealnie pasuje do organizacji takich przyjęć.

 

 

OPIS OBIEKTU

Oferujemy Państwu salę usytuowaną w cichej, spokojnej okolicy. Położona jest tuż przy rzadko uczęszczanej drodze powiatowej. Mały ruch komunikacyjny powoduje, że czas spędzony na świeżym powietrzu w ogródku obok budynku, nie będzie stracony.

 

OPIS SALI

  Proponowany przez nas obiekt jest z przeznaczeniem na organizację imprez okolicznościowych: wesel, komunii, chrzcin itp. Nasza sala jest jedną z najbardziej konkurencyjnych sal w okolicy, niska cena za wynajem, dobre zaplecze kuchenne, chłodnia, parking, klimatyzowane pomieszczenia to tylko niektóre zalety jakimi szczyci się nasz budynek. Sala jest świetnym miejscem zarówno na kameralne imprezy jak i na duże wesela (do 220 osób). Naszym zdaniem to najlepsze miejsce do zorganizowania przyjęcia weselnego, tym bardziej jeżeli zależy Państwu na połączeniu ładnej, funkcjonalnej sali i niskiej ceny.

 

KONTAKT

Serdecznie zapraszamy do wizyty w Żurowej, z przyjemnością osobiście przedstawimy pełną ofertę i dołożymy wszelkich starań, aby każdy nasz Gość chętnie do nas powracał.   

 Naczelnik - Krzysztof Bąk 695388560

Odpowiedzialny za budynek remizy -  Jarek Łukasz (14) 6518295

lub

ospzurowa@vp.pl